Velkoobchod - matrace, rošty, postele

Nabídka pro velkoobchodní odběratele, hotely, penziony a ubytovny

Potřebujete vybavit Váš hotel, penzion nebo ubytovnu matracemi, rošty, případně novými postelemi? Nabízíme velmi výhodné ceny matrací, roštů a postelí.

Poskytujeme velmi kvalitní produkty, kterým důvěřují naši zákazníci a Vy jim můžete důvěřovat také. Naše produkty jsou ověřeny samotnými zákazníky a jejich kvalita je podložena materiálovými certifikáty. Náš specialista na zdravý spánek Vám je kdykoliv k dispozici a je připraven Vám zodpovědět jakékoliv dotazy ohledně našich výrobků a služeb.

Výhody spolupráce:

  • Nízké ceny
    Nabídneme Vám ceny, které jinde nezískáte. Působíme na trhu již 25 let a právě díky těmto zkušenostem Vám nabídneme ceny, které Vám nenabídne ani samotný výrobce.
  • 100% záruka kvality:
    Nabízíme pouze kvalitní výrobky, které jsou prověřeny funkčními a mechanickými testy. Naše značkové matrace, rošty a postele známe do posledního detailu. Dlouhá životnost našich výrobků je pro nás klíčová.
  • Profesionální a odborný přístup:
    Na trhu působíme již 25 let. Jsme jedni z nejstarších výrobců a prodejců matrací a roštů na českém trhu. Sestavíme Vám nabídku přímo na míru, dle Vašich požadavků a cenového rozpočtu. Zajistíme Vám přepravu přímo na Vaší adresu. O nic se nemusíte starat. Stačí nás kontaktovat a my zařídíme vše potřebné.

Matrace pro hotely, penziony a ubytovny: Nabízíme výhodné ceny a slevy i při jednorázovém odběru většího množství kusů.

Pro jednorázovou poptávku nebo zájem stát se naším velkoobchodním partnerem nás prosím kontaktujte na e-mailu: specialista@matex.cz nebo na telefonním čísle: +420 601 530 198.

Případně využijte náš kontaktní formulář níže.

[contact-form-7 id="1"]

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Proč nakupovat u nás Footer

Proč nakupovat u nás

Všechny benefity
Doprava zdarma

Doprava zdarma

ANO, doprava u nás je ZDARMA. Vyberte si matraci, a my je vám dovezeme až do domu. Jednoduše, bezpečné doručení profesionální kurýrní službou.

Zjistit více
Nejlepší ceny na internetu

Kvalita za nejlepší cenu

Přestaňte tápat ve složité nabídce matrací na internetu. U nás najdete matrace za nejlepší cenu a s prémiovým servisem.

Zjistit více
Rozumíme spánku

Nechte si zdarma poradit

Nebojte se ozvat, rádi vám poradíme. Jsme tu pro vás, garantujeme férový přístup a žádný stres při výběru, jak to bývá u konkurence.

Poraďte se s námi
30 nocí na vyzkoušení matrace

30 nocí na vyzkoušení

Potřebujte ještě poslední argument? Každou matrací si můžete vyzkoušet na 30 dní a poté vyměnit, pokud vám nebude vyhovovat.

Více informací