Doktor Sleep a jeho vtipné zážitky nejenom z dovolené, ale z každodenního života. 

A jaké jsou ty vaše? Napište nám :-)

Ztracený sen

Malý chlapec, který trpí nespavostí, se stává vězněm vlastních myšlenek. Každou noc se potápí do vymyšleného světa plného barevných snů, ale jedné noci se jeho sny ztratí a on musí najít způsob, jak získat svůj spánek zpět.

Matrace s pamatovákem

Jan si na matraci zapisoval své sny každé ráno. Jednou večer se rozhodl matraci něco sdělit a napsal: "Milá matrace, prosím, dej mi dnes večer příjemný sen o pláži." Ráno se probudil a zjistil, že matrace mu skutečně splnila přání - našel ve svých vlasovinách trochu písku a mušlí!

Příliš živá matrace

Lucie měla matraci s vlastním životem. Kdykoliv se pokusila jít spát na jednom konci, matrace ji odstrčila na druhý konec postele. Byla to nekonečná bitva o prostor v noci. Nakonec si musela pořídit dvojitou postel, aby se mohla vyspat, aniž by musela bojovat se svou živou matrací.

Magic Matrace

Markovi byla jeho matrace příliš tvrdá, tak si řekl: "Matrace, proměň se v pohodlný obláček!" A najednou se matrace začala měnit tvar a stávala se měkkou a pohodlnou jako oblak. Byl nadšený, dokud si uvědomil, že ráno se nedokázal z matrace dostat, protože se z ní stala příliš měkká pohovka.

Skákající matrace

Petr si koupil novou matraci s pokročilým pružinovým systémem. Jedné noci se ale probudil a zjistil, že jeho matrace skáče po pokoji jako trampolína. Musel ji přesvědčit, aby se zklidnila, až pak se mohl vrátit ke spánku.

Matrace na cestách

Jel jsem na roadtrip a spal jsem v obytném autě. Můj "matrací" byl nafukovací karimatka. Bylo to opravdu neohrabané a nepohodlné. Přemýšlel jsem, jak by bylo skvělé mít tu ohromnou pohodlnou matraci z domova. Pak jsem si uvědomil, že můj přítel v autě vedle mě spal na přenosné matraci, kterou si přivezl. Byl jsem tak žárlivý na jeho pohodlí, že jsem se rozhodl na cestách nosit matraci s sebou.

Matrace na dovolené

Jel jsem na dovolenou a rozhodl jsem se ubytovat v malém přímořském hotelu. Když jsem vešel do pokoje, okamžitě jsem si všiml ohromné matrace na posteli. Byla tak měkká a pohodlná, že jsem se do ní téměř zabořil. Byl jsem rád, že se nemusím vrátit domů spát na svou starou a tvrdou matraci. Pak jsem si všiml cedule na nočním stolku, která říkala: "Varování: Matrace je tak pohodlná, že existuje značné riziko, že propásnete všechny plánované aktivity na dovolené!"

Matrace s vlastní vůlí

Přítel mi nedávno koupil novou "inteligentní" matraci, která se přizpůsobí tělu a pohybům spánku. Jednu noc jsem se probudil uprostřed noci a zjistil, že matrace se třese sem a tam. Byl jsem přesvědčený, že má matrace vlastní vůli a snad se rozhodla tančit ve svém volném čase. Byl jsem tak zmatený, že jsem se rozhodl spát na gauči a nechat matraci tancovat si ve svém rytmu.

Hloupá matrace

Můj kamarád si pořídil novou paměťovou matraci, která slibovala úžasný spánek a maximální pohodlí. Když jsem ho navštívil a vyzkoušel jsem si tu matraci, byl jsem zklamán. Matrace si totiž pamatovala všechny moje sny a začala mi vyprávět o nich při snídani. Bylo to dost trapné, když mi matrace říkala, že jsem ve snu závodil proti jednorožci.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Proč nakupovat u nás Footer

Proč nakupovat u nás

Všechny benefity
Doprava zdarma

Doprava zdarma

ANO, doprava u nás je ZDARMA. Vyberte si matraci, a my je vám dovezeme až do domu. Jednoduše, bezpečné doručení profesionální kurýrní službou.

Zjistit více
Nejlepší ceny na internetu

Kvalita za nejlepší cenu

Přestaňte tápat ve složité nabídce matrací na internetu. U nás najdete matrace za nejlepší cenu a s prémiovým servisem.

Zjistit více
Rozumíme spánku

Nechte si zdarma poradit

Nebojte se ozvat, rádi vám poradíme. Jsme tu pro vás, garantujeme férový přístup a žádný stres při výběru, jak to bývá u konkurence.

Poraďte se s námi
30 nocí na vyzkoušení matrace

30 nocí na vyzkoušení

Potřebujte ještě poslední argument? Každou matrací si můžete vyzkoušet na 30 dní a poté vyměnit, pokud vám nebude vyhovovat.

Více informací