30 nocí na vyzkoušení matrace | Matrace Matex

Rádi vás přesvědčíme, že naše matrace jsou prostě ty nejlepší, a je velká šance, že se do nich zamilujete - stejně jako 99% našich nadšených zákazníků na e-shopu! Věříme, že když spíte na správné matraci, změní vám to život, a to doslova.

Vaše tělo může potřebovat až 30 nocí, aby si zvyklo na novou matraci. Ale nebojte se, pokud nebudete během této doby naprosto nadšení, nabízíme vám výměnu matrace zdarma! Vaše spokojenost je pro nás prioritou a chceme, abyste si byli jisti svým výběrem.

Nyní je ta správná chvíle dát vašemu spánku potřebný "upgrade" a začít cítit rozdíl, který vám naše matrace mohou přinést. Nechte nás udělat vaše noční sny ještě lepšími - zkuste naši matraci a uvidíte rozdíl. Rozdíl, který vám změní život.

Nákup matrace bez rizika

 • Pro všechny matrace bez rozdílu
 • Platí pro rozměry 80x200 cm, 90x200 cm, 160x200 cm a 180x200 cm. Pro matrace s prodejní cenou vyšší nez 8 000,- Kč platí pouze pro rozměr 90x200 cm
 • Matraci rozbalíte, uložíte a můžete normálně spát
 • Použijte chránič matrace, který u nás zakoupíte

Výměna matrace

 • Nevyhovuje Vám matrace? Vyměníme ji za jinou
 • Vrácení osobně na našich prodejnách nebo kurýrem
 • Doručení nové matrace je zdarma

Výhody nákupu u Matexu

 • Pouze České výrobky
 • Hodnotné dárky ke každému nákupu
 • 98% spokojenost našich zákazníků
 • Tradice a zkušenosti již více jak 23 let
Kdy začíná běžet lhůta 30 nocí na vyzkoušení?

Nejdříve po uplynutí doby 15 dnů a nejpozději do uplynutí doby 30 dnů od obdržení produktu. Samozřejmě máte i právo vrátit matraci kdykoli do 14 dnů od obdržení produktu.

Proč je podmínkou akce nákup matracového chrániče?

Uživání matracového chrániče omezuje hygienické znečištění produktu. 

Za jak dlouho si zvyknete na novou matraci?

Někdy může být na první pohled nová matrace trochu odlišná od toho, na co jste zvyklí. Ale dejte jí šanci! Doporučujeme vám alespoň 14 dní, aby si vaše tělo zvyklo na novou matraci, ale nenechte se odradit, pokud to trvá déle. Může to trvat až 30 nocí, než se úplně adaptujete.

Pokud se přesto ani po 30 nocích necítíte na naší matraci zcela pohodlně, nezoufejte! To je signál, že možná potřebujete jiný typ matrace, který je přesně na míru vašim potřebám. Naše cílem je, abyste měli ten nejlepší spánek vašeho života, a jsme tu, abychom vám v tom pomohli.

V jakém stavu musím matraci vrátit?

Produkt není znečištěný ani poškozený. Kvalitu a stav vráceného produktu vždy posuzuje kvalifikovaný zaměstnanec prodávajícího. Použitím matracového chrániče zabráníte znečištění i poškození.

Jak připravit matraci na vrácení?

Matraci je nejlepší vrátit v původním obalu. Pokud z nějakého důvodu není možné použít původní obal, zabalte matraci do několika vrstev jiného typu plastového obalu.

Jak vyměnit matraci?

Jednoduše se nám ozvěte :-) Napište nám email na info@matex.cz nebo klidně zavolejte na +420 601 530 198 

Kompletní pravidla akce

Kompletní pravidla akce najdete zde.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Proč nakupovat u nás Footer

Proč nakupovat u nás

Všechny benefity
Doprava zdarma

Doprava zdarma

ANO, doprava u nás je ZDARMA. Vyberte si matraci, a my je vám dovezeme až do domu. Jednoduše, bezpečné doručení profesionální kurýrní službou.

Zjistit více
Nejlepší ceny na internetu

Kvalita za nejlepší cenu

Přestaňte tápat ve složité nabídce matrací na internetu. U nás najdete matrace za nejlepší cenu a s prémiovým servisem.

Zjistit více
Rozumíme spánku

Nechte si zdarma poradit

Nebojte se ozvat, rádi vám poradíme. Jsme tu pro vás, garantujeme férový přístup a žádný stres při výběru, jak to bývá u konkurence.

Poraďte se s námi
30 nocí na vyzkoušení matrace

30 nocí na vyzkoušení

Potřebujte ještě poslední argument? Každou matrací si můžete vyzkoušet na 30 dní a poté vyměnit, pokud vám nebude vyhovovat.

Více informací