DOPRAVA ZDARMA | ODBORNÝ SPECIALISTA: 601 530 198

Zdravý spánek - Akce zdravotní matrace 1+1

Ušetřete za zdravý spánek zvýhodněnou nabídkou zdravotních matrací

Bolest hlavy, ztuhlá šíje, bolavá záda, chronická únava, oslabený organismus jsou symptomy, které zdravotníci i obyčejní smrtelníci znají a většinou je dovedou snadno odstranit. Pokud se za problémy neskrývá závažné onemocnění, dlouhé upoutání na lůžko nebo trvalý stres, lze k nim přistoupit úplně jednoduše. Zamyslete se nad tím, v jakém prostředí usínáte, zda spíte alespoň šest hodin nepřerušovaným spánkem v nepřetopené, vyvětrané místnosti a v posteli s kvalitní podložkou.

Ani dodržení spánkové hygieny není zárukou kvalitního spaní

Spánek bez přerušování, buzení se kvůli hluku, světlu a jiným rušivým vlivům je totiž pro spokojený život absolutní prioritou. I když mnozí z nás vědí, že mají jít do postele po ukončení všech aktivit minimálně dvě hodiny před usnutím, v ložnici je nemají rušit zapnuté mobily, televize, místnost mají mít vyvětranou, čistou a především klidnou, dodržujeme to bezpodmínečně? Vypínáme telefony před usnutím, nepohádáme se s partnerem, televize nám nehučí až do brzkých ranních hodin, než ji s nepokojem v duši netrpělivě vypneme?

Pořízením jedné matrace máte druhou zdarma

Pokud vyloučíme všechny rušivé činitele, zklidníme dobu usínání na pohodový stav, a přesto se budíme rozlámaní, nevrlí, vyčerpaní a unavení, je možná na vině jakost matrace. Někomu vyhovuje postel tvrdá jak prkno, jiný se rád ponoří do měkoučkého podloží, další potřebuje zdravotní matrace. Zdravotní matrace nejsou využívány pouze v různých stacionářích, zdravotnických zařízeních, léčebnách pro dlouhodobě nemocné. Jejich pozitiva jsou přínosná i zdánlivě zdravým lidem, u nichž se zatím neprojevily chronické obtíže. Děti, dospívající mládež i senioři si mohou lebedit na matracích, jež byly zhotoveny ze speciálních materiálů, a jejich klasifikace zdravotní matrace je prevencí rozvinutí obtíží a chronických chorob. Levné matrace jsou aktuálně nabízeny za zvýhodněných podmínek, kdy si v rámci akce matrace 1+1 můžete pořídit jednu matraci a druhou máte zdarma.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení