DOPRAVA ZDARMA | ODBORNÝ SPECIALISTA: 601 530 198

Zdravotnické matrace TropicoZdravotnické matrace Tropico

Jsme rádi, že vám můžeme přinést novinku od výrobce matrací Tropico. Tento český výrobce matrací získal certfikaci, že jsou zdravotnickým prostředkem. V roce 2020 byly označeny zeleným logem s křížkem zaregistrovány v registru zdravotnických prostředků RZPRO u Státního úřadu pro kontrolu léčiv.

Přehled všech zdravotních matrací najdete zde - Zdravotní matrace na Matex.cz

Matrace jsou navrženy jako antidekubitní – s různými stupni prevence vzniku dekubitů neboli proležení. Pro běžného uživatele to znamená, že matrace na tělo „netlačí“ a umožňuje cirkulaci krve v tkáních. Přináší dokonalou relaxaci, nedochází k přeležení a u dlouhodobě ležících osob předchází vzniku proleženin a mohou být použity při léčbě pacientů ve všech státech EU. Jejich použitý materiál, navržení a konstrukce zabraňují vzniku dekubitů (proleženin).

Matrace Tropico byly klinicky testovány a získaly ES Prohlášení o shodě (logo CE). Aby mohly být označeny jako "antidekubitní", musí splňovat vysoké standardy.

Matrace Topico, jsou zdravotnickým prostředkem. Výrobky značky TROPICO jsou již od začátku testovány dle řady kritérií, důležitých pro kvalitu spánku a zdraví. Veškeré použité vstupní materiály na výrobu matrací splňují certifikát Öko-Tex Standard 100 (evropský standard zdravotní nezávadnosti).

Významným partnerem v průběhu registrace nám byla Fakultní nemocnice Hradec králové, která má opravnění, dle legislativy, pro hodnocení výrobků Tropico.

Veškeré matrace, registrované jako zdravotnický prostředek podléhají povinnosti povýrobního sledování a vyhodnocování. Naše výrobky jsou testovány a sledovány ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové a Hamzově odborné léčebně pro děti a dospělé v Luži v Košumberku. 

mceclip0-3


Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení