DOPRAVA ZDARMA | ODBORNÝ SPECIALISTA: 601 530 198

Stěhujete se do nového bytu? Nesmíte zapomenout na tyto dvě věci!

Nikdy nešetřete na kvalitě. Již naše babičky nám tuto poučku vštěpovaly do hlav od malička. Jenže při pořizování nového bydlení peníze z peněženky mizí strašně rychle, že rozpočet prostě někde omezit musíte. Poradíme, kde se to opravdu nevyplatí.

1. Skříně a úložný prostor

Vždy se zamyslete, jestli má vaše nové bydlení dostatek úložných prostor. Pokud ne, zvažte vestavěné skříně. Využijete díky nim maximum prostoru a zároveň máte možnost zvolit si jejich vnitřní rozvržení. Jestliže se stěhujete do pronájmu nebo nového bytu, investujte alespoň do kvalitních skříní. Levné výrobky z překližky se rychle deformují a ty opravdu nekvalitní se vám mohou složit jako domeček z karet.

2. Vybavení ložnice

Komfortní spánek je součástí každého zdraví.

Základem je kvalitní postel. Pokud do ní investujete nyní, tak vám postel vydrží po celý život. Důležitou součástí je také rošt, jehož výběr také nepodceňujte. Vybírat můžete z pevných, polohovacích nebo roštů s výklopem. Správně zvolený může posílit nebo naopak zmenšit vlastnosti vaší matrace.

Právě ta je poslední věcí, u které byste měli hledět na kvalitu. Díky výhodným akcím nemusí být ani drahá. Uvidíte, že stěhování je namáhavá činnost a kvalitní spánek oceníte!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení