DOPRAVA ZDARMA | ODBORNÝ SPECIALISTA: 601 530 198

Hledáte levné matrace? Matrace 1+1 je ideální volba.

Hledáte levné matrace? Matrace 1+1 je ideální volba.

Každý si zaslouží spánkový komfort, a proto jsem pro Vás připravili akci matrace 1+1 zdarma. Tedy kupte jednu matraci a druhou dostanete úplně zadarmo. Akce matrace 1+1 platí pouze pro typické rozměry jednolůžka, tedy do rozměru 100x200cm. Větší rozměr nakoupíte s 50% slevou!

Matrace 1+1 mají spousty výhod. Manipulace se dvěma menšími matracemi je značně jednodušší, něž stěhování jedné velké matrace. Především pružinové či taštičkové matrace jsou těžké. Matrace s kokosovými vlákny špatně skladovatelné. Navíc jednotlivé potahy matrací od potahů rozměrných matrací se dají jednoduše prát. Nemusíte tak nosit velké potahy do čistírny.

Přechod mezi oběma matracemi je nepatrný a komfortu nijak nevadí, takže se nemusíte obávat.

Matrace 1+1 využívají hlavně partneři, protože se většinou jedná o tzv. partnerské matrace. Tedy každá matrace má jinou tuhost ložných ploch. Pouhým otočením si zvolíte tuhost, která Vám nejvíce vyhovuje. Partner si tedy může ležet na měkčí matraci, zatímco vy využijete tvrdší matraci.

Dopravu opravdu řešit nemusíte. Všechny naše matrace dodáváme zcela zdarma. Navíc ke každé matraci nebo k setu matrací 1+1 dostanete hodnotný dárek v podobě polštáře. Vyberte si jednu z našich matrací 1+1.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení