DOPRAVA ZDARMA | ODBORNÝ SPECIALISTA: 601 530 198

Buďte partnery i ve spánku – vyzkoušejte partnerskou matraci

Je to jako ve filmu – muž a žena se probouzí za svitu paprsků vycházejícího slunce na jedné obrovské matraci. Jenže z filmu už vystřihli, že si muž večer nemůže zvednout matraci na čtení, a že ženu vlekle bolí bedra. Společná matrace totiž vypadá efektně, komfortnímu spánku už ale moc neprospívá.

Na první pohled je dvojitá matrace praktická – stačí jedno prostěradlo, mezi matracemi není mezera, potah má také jen jeden. Jenže je tomu přesně naopak. 

  • Společná matrace brání zdravému spánku – každý má odlišné vnímání tuhostijinou hmotnost ispánkové zvyklosti. Společná matrace je tak vždy kompromisem.
  • Dva snímatelné potahy vyperete i doma v automatické pračce. Jeden obří potah z dvojité matrace už musíte odnést do čistírny.
  • Pokud máte polohovací rošt, se společnou matrací jej příliš nevyužijete. Pokud si tedy nechcete čístoba zároveň ve stejné výšce.

Partnerská matrace - stejný komfort pro oba

Namísto jedné společné matrace doporučujeme pro páry vybírat mezi matracemi, které se honosí titulem„partnerské“. Partnerská matrace má několik klíčových znaků:

  • Partnerská matrace má z obou stran jinou tuhost. Jedna strana bývá tužší s použitím odlišných pěn o vyšší hustotě, druhá strana bývá měkčí.
  • Těžší muž si často otočí matraci na tvrdší stranu, lehčí žena na měkčí.
  • Výhodou matrace je, že ji využijete i při změnách svých spánkových požadavků. Pokud přiberete, změníte polohu nebo se vám změní zdravotní stav, matraci prostě otočíte.
  • Matrace mají zároveň stejnou výšku

Výhodou je, že mají oba spolunocležníci matraci stejné výšky; často také narazíte na akce, kdy dostanete k jedné partnerské matraci druhou se slevou nebo dokonce zdarma.

Vyberte si partnerskou matraci

Pokud mezi vámi není příliš velký váhový rozdíl, sáhněte například po oblíbené matraci Hypnos s ložnou plochou z komfortní visco pěny. Pokud je mezi vámi rozdíl více než 30 kg, doporučujeme pro toho těžšího z vás vybrat tvrdší matraci Hypnos Plus.

Rozdíl ve výšce matrací pak dorovnáte zvýšením polohy roštu. Jak na to? Zavolejte nám na telefon 733 647 990, doporučíme vám nejlepší řešení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení