DOPRAVA ZDARMA | ODBORNÝ SPECIALISTA: 601 530 198

Bolí Vás záda? Vsaďte na paměťovou pěnu!

Bolí Vás záda? Vsaďte na paměťovou pěnu!

Již všichni víme, že předpokladem pro kvalitní spánek je kvalitní matrace. Pokud chcete a toužíte zažít opravdové pohodlí a komfort, pak vsaďte na matrace z paměťové pěny. Tyto matrace patří k těm nejlepším, co je k dostání na našem trhu a rozhodně uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Co je paměťová pěna?

Paměťová pěna, označována jako líná či Visco pěna, je moderní materiál, který je v současné době velmi žádaný. Je vyroben z velmi přizpůsobivého visco-elastického materiálu. Tento unikátní typ polyuretanové pěny dokáže měnit svojí tvrdost v závislosti na změně teploty. Pružně se přizpůsobí anatomii Vaše těla a rovnoměrně rozloží tlak a váhu Vašeho těla. Tím poskytuje dokonalé ortopedické vlastnosti. Pokud trpíte bolestí zad, matrace z paměťové pěny jsou ideální volbou. Bolesti zad tak budou minulostí.

Matrace z paměťové pěny mají unikátní vlastnost materiálu, která zajišťuje pomalé navrácení do původního stavu. Proto název paměťová pěna.

Dokonalý spánek na paměťové pěně

Líná pěna poskytuje dokonalou oporu Vašeho těla a tím zásadně ovlivňuje kvalitu Vašeho spánku. Matrace z paměťové pěny zaručuje optimální spánkovou polohu a tím se v noci méně otáčíte a spíte klidněji. Ráno se probouzíte uvolnění a odpočatí. Matrace z líné paměťové pěny navíc nevytváří nežádoucí protitlak a do původního stavu se vrací pomalu. Nehrozí tak žádné proleženiny ani omezení v prokrvení končetin nebo podkoží, čímž přispívá ke zlepšení krevního oběhu. Paměťová pěna je výborná varianta zdravotních matrací, která nejen zpříjemní a zkvalitní spánek, ale zajistí také jeho zdravý průběh.

Výhody paměťové pěny

1)      Vysoce prodyšná struktura umožňuje výbornou cirkulaci vzduchu

2)      Výborný hygienický standard matrace

3)      Tvarová přizpůsobivost poskytuje tělu oporu a správnou polohu

4)      Paměťová pěna nevytváří protitlak a přizpůsobí se křivkám těla

5)      Vytváří prostředí pro ničím nerušený spánek pro oba partnery

6)      Vytváří zdravé prostředí, zamezuje výskytu roztočů a bakterií

Matrace z paměťové pěny jsou dnes cenově dostupné a můžete si je jistě dovolit i při menší cenové investici do svého spánku. Pokud chcete ortopedickou a trvanlivou matraci, připravte si nějakou tu korunu navíc, rozdíl však poznáte na vyšší kvalitě spánku!

Kupte si např. výbornou matraci z paměťové pěny Super Fox Wellness v akci matrace 1+1. Kupte jednu a druhou matraci dostanete zdarma! Nejprodávanější matrace z paměťové pěny.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení