DOPRAVA ZDARMA | ODBORNÝ SPECIALISTA: 601 530 198

Bolí Vás záda? Vsaďte na paměťovou pěnu!

Bolí Vás záda? Vsaďte na paměťovou pěnu!

Již všichni víme, že předpokladem pro kvalitní spánek je kvalitní matrace. Pokud chcete a toužíte zažít opravdové pohodlí a komfort, pak vsaďte na matrace z paměťové pěny. Tyto matrace patří k těm nejlepším, co je k dostání na našem trhu a rozhodně uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Co je paměťová pěna?

Paměťová pěna, označována jako líná či Visco pěna, je moderní materiál, který je v současné době velmi žádaný. Je vyroben z velmi přizpůsobivého visco-elastického materiálu. Tento unikátní typ polyuretanové pěny dokáže měnit svojí tvrdost v závislosti na změně teploty. Pružně se přizpůsobí anatomii Vaše těla a rovnoměrně rozloží tlak a váhu Vašeho těla. Tím poskytuje dokonalé ortopedické vlastnosti. Pokud trpíte bolestí zad, matrace z paměťové pěny jsou ideální volbou. Bolesti zad tak budou minulostí.

Matrace z paměťové pěny mají unikátní vlastnost materiálu, která zajišťuje pomalé navrácení do původního stavu. Proto název paměťová pěna.

Dokonalý spánek na paměťové pěně

Líná pěna poskytuje dokonalou oporu Vašeho těla a tím zásadně ovlivňuje kvalitu Vašeho spánku. Matrace z paměťové pěny zaručuje optimální spánkovou polohu a tím se v noci méně otáčíte a spíte klidněji. Ráno se probouzíte uvolnění a odpočatí. Matrace z líné paměťové pěny navíc nevytváří nežádoucí protitlak a do původního stavu se vrací pomalu. Nehrozí tak žádné proleženiny ani omezení v prokrvení končetin nebo podkoží, čímž přispívá ke zlepšení krevního oběhu. Paměťová pěna je výborná varianta zdravotních matrací, která nejen zpříjemní a zkvalitní spánek, ale zajistí také jeho zdravý průběh.

Výhody paměťové pěny

1)      Vysoce prodyšná struktura umožňuje výbornou cirkulaci vzduchu

2)      Výborný hygienický standard matrace

3)      Tvarová přizpůsobivost poskytuje tělu oporu a správnou polohu

4)      Paměťová pěna nevytváří protitlak a přizpůsobí se křivkám těla

5)      Vytváří prostředí pro ničím nerušený spánek pro oba partnery

6)      Vytváří zdravé prostředí, zamezuje výskytu roztočů a bakterií

Matrace z paměťové pěny jsou dnes cenově dostupné a můžete si je jistě dovolit i při menší cenové investici do svého spánku. Pokud chcete ortopedickou a trvanlivou matraci, připravte si nějakou tu korunu navíc, rozdíl však poznáte na vyšší kvalitě spánku!

Kupte si např. výbornou matraci z paměťové pěny Super Fox Wellness v akci matrace 1+1. Kupte jednu a druhou matraci dostanete zdarma! Nejprodávanější matrace z paměťové pěny.