DOPRAVA ZDARMA | ODBORNÝ SPECIALISTA: 601 530 198

3 kroky k dokonalému spánku

3 kroky k dokonalému spánku

Spánek je nejúčinnější způsob regenerace a nikdy tomu nebude jinak. V tomto článku Vám poradíme 3 základní kroky k docílení dokonalého spánku.

  1. Krok: Výběr Matrace
  1. Krok: Výběr polštáře
  1. Krok: Výběr roštu

Kombinace kvalitního roštu s matrací a polštářem od Matexu je záruka vynikajícího komfortu a podpory, kterou naše výrobky poskytují.

  1. Krok

Matrace vyvinuté podlé přání a zkušeností zákazníků – to jsou matrace Matex. Jedinečné materiály, které Vám dají pocit nádherného stavu beztíže a výborně se přizpůsobí Vašemu tělu. Optimální rozložení tlakových bodů zvyšuje pocit pohodlí, který se umocňuje jemnou masážní profilací. Odpočívejte ve své nejpohodlnější poloze s trvalou oporou. To je dokonalý spánek!

Matrace je to nejdůležitější z celého spánkového systému a investice do vlastního zdraví se určitě vyplatí! Kvalitní matrace nabízíme v různých variantách a provedeních i v akci matrace 1+1 zdarma. Kupte si tak jednu matraci a druhou dostanete zdarma! Nebo využijte naši slev a kupte si matraci se slevou až 58% - edice matrací Raketa.

  1. Krok

V naší kolekci polštářů naleznete nejen ergonomické polštáře, ale také univerzální tvary. Všechny jsou vysoce vzdušné a vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů.

Polštář je nezbytnou součástí matrace. Vždy byste měli k nové matraci koupit také nový polštář, který k ní ladí z hlediska velikosti a tvaru pro Vaši oblíbenou polohu spánku.

  1. Krok

Třetí nezbytnou součástí kvalitního spánkového systému je kvalitní rošt. Nabízíme jak klasické lamelové rošty, tak i polohovací ruční či motorové rošty. Kvalitní rošty například z řady Primaflex zvýší pohodlí Vaší matrace až o jednu třetinu. Zvýší také vzdušnost a tím i hygienu Vaše lůžka. V neposlední řadě rošt prodlužuje životnost matrace díky dokonalému odpružení.

Polohovací rošty nejsou dobré pouze ke čtení knížek, sledování televize či pohodlnému brouzdání na internetu. Novodobé výzkumy dokazují, že ideální spánková poloha je na zádech s patami zvednutými na úroveň srdce a mírně zvednutými zády, což zlepšuje krevní oběh, usnadní dýchání a odlehčí bederní páteři.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení