Ušetřete za zdravý spánek zvýhodněnou nabídkou zdravotních matrací

Bolest hlavy, ztuhlá šíje, bolavá záda, chronická únava, oslabený organismus jsou symptomy, které zdravotníci i obyčejní smrtelníci znají a většinou je dovedou snadno odstranit. Pokud se za problémy neskrývá závažné onemocnění, dlouhé upoutání na lůžko nebo trvalý stres, lze k nim přistoupit úplně jednoduše. Zamyslete se nad tím, v jakém prostředí usínáte, zda spíte alespoň šest hodin nepřerušovaným spánkem v nepřetopené, vyvětrané místnosti a v posteli s kvalitní podložkou.

Ani dodržení spánkové hygieny není zárukou kvalitního spaní

Spánek bez přerušování, buzení se kvůli hluku, světlu a jiným rušivým vlivům je totiž pro spokojený život absolutní prioritou. I když mnozí z nás vědí, že mají jít do postele po ukončení všech aktivit minimálně dvě hodiny před usnutím, v ložnici je nemají rušit zapnuté mobily, televize, místnost mají mít vyvětranou, čistou a především klidnou, dodržujeme to bezpodmínečně? Vypínáme telefony před usnutím, nepohádáme se s partnerem, televize nám nehučí až do brzkých ranních hodin, než ji s nepokojem v duši netrpělivě vypneme?

Pořízením jedné matrace máte druhou zdarma

Pokud vyloučíme všechny rušivé činitele, zklidníme dobu usínání na pohodový stav, a přesto se budíme rozlámaní, nevrlí, vyčerpaní a unavení, je možná na vině jakost matrace. Někomu vyhovuje postel tvrdá jak prkno, jiný se rád ponoří do měkoučkého podloží, další potřebuje zdravotní matrace. Zdravotní matrace nejsou využívány pouze v různých stacionářích, zdravotnických zařízeních, léčebnách pro dlouhodobě nemocné. Jejich pozitiva jsou přínosná i zdánlivě zdravým lidem, u nichž se zatím neprojevily chronické obtíže. Děti, dospívající mládež i senioři si mohou lebedit na matracích, jež byly zhotoveny ze speciálních materiálů, a jejich klasifikace zdravotní matrace je prevencí rozvinutí obtíží a chronických chorob. Levné matrace jsou aktuálně nabízeny za zvýhodněných podmínek, kdy si v rámci akce matrace 1+1 můžete pořídit jednu matraci a druhou máte zdarma.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Proč nakupovat u nás Footer

Proč nakupovat u nás

Všechny benefity
Doprava zdarma

Doprava zdarma

ANO, doprava u nás je ZDARMA. Vyberte si matraci, a my je vám dovezeme až do domu. Jednoduše, bezpečné doručení profesionální kurýrní službou.

Zjistit více
Nejlepší ceny na internetu

Kvalita za nejlepší cenu

Přestaňte tápat ve složité nabídce matrací na internetu. U nás najdete matrace za nejlepší cenu a s prémiovým servisem.

Zjistit více
Rozumíme spánku

Nechte si zdarma poradit

Nebojte se ozvat, rádi vám poradíme. Jsme tu pro vás, garantujeme férový přístup a žádný stres při výběru, jak to bývá u konkurence.

Poraďte se s námi
30 nocí na vyzkoušení matrace

30 nocí na vyzkoušení

Potřebujte ještě poslední argument? Každou matrací si můžete vyzkoušet na 30 dní a poté vyměnit, pokud vám nebude vyhovovat.

Více informací