Zdravotnické matrace Tropico

Jsme rádi, že vám můžeme přinést novinku od výrobce matrací Tropico. Tento český výrobce matrací získal certfikaci, že jsou zdravotnickým prostředkem. V roce 2020 byly označeny zeleným logem s křížkem zaregistrovány v registru zdravotnických prostředků RZPRO u Státního úřadu pro kontrolu léčiv.

Přehled všech zdravotních matrací najdete zde - Zdravotní matrace na Matex.cz

Matrace jsou navrženy jako antidekubitní – s různými stupni prevence vzniku dekubitů neboli proležení. Pro běžného uživatele to znamená, že matrace na tělo „netlačí“ a umožňuje cirkulaci krve v tkáních. Přináší dokonalou relaxaci, nedochází k přeležení a u dlouhodobě ležících osob předchází vzniku proleženin a mohou být použity při léčbě pacientů ve všech státech EU. Jejich použitý materiál, navržení a konstrukce zabraňují vzniku dekubitů (proleženin).

Matrace Tropico byly klinicky testovány a získaly ES Prohlášení o shodě (logo CE). Aby mohly být označeny jako "antidekubitní", musí splňovat vysoké standardy.

Matrace Topico, jsou zdravotnickým prostředkem. Výrobky značky TROPICO jsou již od začátku testovány dle řady kritérií, důležitých pro kvalitu spánku a zdraví. Veškeré použité vstupní materiály na výrobu matrací splňují certifikát Öko-Tex Standard 100 (evropský standard zdravotní nezávadnosti).

Významným partnerem v průběhu registrace nám byla Fakultní nemocnice Hradec králové, která má opravnění, dle legislativy, pro hodnocení výrobků Tropico.

Veškeré matrace, registrované jako zdravotnický prostředek podléhají povinnosti povýrobního sledování a vyhodnocování. Naše výrobky jsou testovány a sledovány ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové a Hamzově odborné léčebně pro děti a dospělé v Luži v Košumberku. 
 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Proč nakupovat u nás Footer

Proč nakupovat u nás

Všechny benefity
Doprava zdarma

Doprava zdarma

ANO, doprava u nás je ZDARMA. Vyberte si matraci, a my je vám dovezeme až do domu. Jednoduše, bezpečné doručení profesionální kurýrní službou.

Zjistit více
Nejlepší ceny na internetu

Kvalita za nejlepší cenu

Přestaňte tápat ve složité nabídce matrací na internetu. U nás najdete matrace za nejlepší cenu a s prémiovým servisem.

Zjistit více
Rozumíme spánku

Nechte si zdarma poradit

Nebojte se ozvat, rádi vám poradíme. Jsme tu pro vás, garantujeme férový přístup a žádný stres při výběru, jak to bývá u konkurence.

Poraďte se s námi
30 nocí na vyzkoušení matrace

30 nocí na vyzkoušení

Potřebujte ještě poslední argument? Každou matrací si můžete vyzkoušet na 30 dní a poté vyměnit, pokud vám nebude vyhovovat.

Více informací