Pořídili jste si novou matraci, a konečně si užíváte zdravého spánku, pohodlí, relaxace a odpočinku? Představte si, že to všechno může být ještě komfortnější! Díky vrchní matraci.

Úloha krycích matrací

Vrchní (krycí) matrace je určena pro uložení na stávající matraci. Je vysoká 5, 7 nebo 9 cm. Má hned několik funkcí:

  • poskytuje vynikající relaxační účinky;
  • díky paměťové pěně Flexifoam, ze které je vyrobená, podporuje ortopedické vlastnosti matrace – páteř, klouby a svaly uloží do optimální polohy, při které si výborně odpočinou;
  • chrání spodní matraci před znečištěním. Je vybavena snímatelným potahem, který můžete prát na 60 °C. Gumové pásky, našité v rozích, zajišťují dokonalou stabilitu.

Pro koho je určena?

Krycí matrace je ideální pro majitele:

  • kontinentálních postelí, kde tvoří poslední vrchní vrstvu;
  • mírně proleželých starších matrací;
  • starších trojdílných válend, kteří se s nimi stále nechtějí rozloučit. Vrchní matrace jí navrátí potřebný komfort.

Konstrukčně jsou zkrátka vhodné pro jakýkoliv typ matrací. Ale to není všechno. Můžete ji využít i jako podložku při cvičení, relaxaci nebo masážích.

Naše nabídka

V našem e-shopu naleznete několik topperů, např.:

Luxusní Topper Comfort Flexi si můžete pořídit ve variantě Classic (s rovnou plochou) nebo Wellness (s jemnou masážní profilací, která přispívá k prokrvení pokožky celého těla). Oblíbíte si ji, pokud máte rádi spíše tvrdší spaní.

Naopak střední tuhost nabízí Topper Comfort Visco. Je k dostání opět ve dvou variantách Classic a Wellness. Na jeho kvalitu a komfort se můžete zcela spolehnout, záruku poskytujeme 4 roky.


Vyzkoušejte pohodlí, které nabízí vrchní matrace! Obdržíte ji do 14 dnů od objednání. Pak už si budete moci každý den vychutnávat vysoce komfortní spánek i relaxaci.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Proč nakupovat u nás Footer

Proč nakupovat u nás

Všechny benefity
Doprava zdarma

Doprava zdarma

ANO, doprava u nás je ZDARMA. Vyberte si matraci, a my je vám dovezeme až do domu. Jednoduše, bezpečné doručení profesionální kurýrní službou.

Zjistit více
Nejlepší ceny na internetu

Kvalita za nejlepší cenu

Přestaňte tápat ve složité nabídce matrací na internetu. U nás najdete matrace za nejlepší cenu a s prémiovým servisem.

Zjistit více
Rozumíme spánku

Nechte si zdarma poradit

Nebojte se ozvat, rádi vám poradíme. Jsme tu pro vás, garantujeme férový přístup a žádný stres při výběru, jak to bývá u konkurence.

Poraďte se s námi
30 nocí na vyzkoušení matrace

30 nocí na vyzkoušení

Potřebujte ještě poslední argument? Každou matrací si můžete vyzkoušet na 30 dní a poté vyměnit, pokud vám nebude vyhovovat.

Více informací