Chystáte se pořizovat nový nábytek do ložnice a nevíte, jaké zvolit barvy a materiály? Inspirujte se přírodními dřevěnými dekory postelí a skříní z naší nabídky! Vytvořte ze své ložnice místo, ze kterého budete cítit klid a příjemnou harmonii. K rychlému usínání vám ale pomůže především kvalitní matrace. Pořiďte novou matraci sobě i svému partnerovi, vyberte si z nabídky našich matrací 1+1 zdarma!

 

Do ložnice volte uklidňující barvy

Pro každou z místností v bytě nebo v domě se hodí jiná výmalba a barva nábytku. Záleží na tom, k čemu je místnost určena. V ložnici byste měli pro nábytek, ale například i pro povlečení volit jemné studené barvy. Vhodná je zelená, modrá, šedá nebo barva dřeva. Vždyť co je více uklidňujícího než pocit, že se nacházíte v lese?

Postel z dřevěné dýhy SARAH vyrábíme v čtyřech různých dekorech dřeva:

  • americký ořech
  • olše
  • dub
  • třešeň

Do světlé ložnice, která je orientovaná na jih, můžete zvolit tmavší dřevo. V severně orientované ložnici by tmavý nábytek působil už příliš tmavě, ale samozřejmě záleží na vašem vkusu!

Jestliže máte velkou ložnici a používáte ji zároveň jako šatnu, pořiďte si šatní skříně ve stejném dekoru dřeva jako postel! Když k tomu všemu přidáte například zelené doplňky, vytvoříte místo ideální pro klidný odpočinek i usínání.

 

Matraci vybírejte pečlivě

Koupi nové matrace byste neměli uspěchat. Budete na ní přeci trávit celkem několik let! Nebojte se ve specializované prodejně strávit klidně hodinu a vyzkoušejte si na různých matracích vždy alespoň chvíli poležet! jak-vybavit-loznici-vyzkousejte-prirodni-materialy-2

Pro pohodlný spánek zvolte matraci, která bude alespoň o dvacet centimetrů delší než vaše výška. Když se s partnerem neshodnete na tuhosti matrace, pořiďte si dvě partnerské matrace s různě tuhými stranami. Matraci FOX s pohodlnou línou BIO pěnou nyní pořídíte v akci 1+1 zdarma!