Nikdy nešetřete na kvalitě. Již naše babičky nám tuto poučku vštěpovaly do hlav od malička. Jenže při pořizování nového bydlení peníze z peněženky mizí strašně rychle, že rozpočet prostě někde omezit musíte. Poradíme, kde se to opravdu nevyplatí.

1. Skříně a úložný prostor

Vždy se zamyslete, jestli má vaše nové bydlení dostatek úložných prostor. Pokud ne, zvažte vestavěné skříně. Využijete díky nim maximum prostoru a zároveň máte možnost zvolit si jejich vnitřní rozvržení. Jestliže se stěhujete do pronájmu nebo nového bytu, investujte alespoň do kvalitních skříní. Levné výrobky z překližky se rychle deformují a ty opravdu nekvalitní se vám mohou složit jako domeček z karet.

2. Vybavení ložnice

Komfortní spánek je součástí každého zdraví.

Základem je kvalitní postel. Pokud do ní investujete nyní, tak vám postel vydrží po celý život. Důležitou součástí je také rošt, jehož výběr také nepodceňujte. Vybírat můžete z pevných, polohovacích nebo roštů s výklopem. Správně zvolený může posílit nebo naopak zmenšit vlastnosti vaší matrace.

Právě ta je poslední věcí, u které byste měli hledět na kvalitu. Díky výhodným akcím nemusí být ani drahá. Uvidíte, že stěhování je namáhavá činnost a kvalitní spánek oceníte!

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Proč nakupovat u nás Footer

Proč nakupovat u nás

Všechny benefity
Doprava zdarma

Doprava zdarma

ANO, doprava u nás je ZDARMA. Vyberte si matraci, a my je vám dovezeme až do domu. Jednoduše, bezpečné doručení profesionální kurýrní službou.

Zjistit více
Nejlepší ceny na internetu

Kvalita za nejlepší cenu

Přestaňte tápat ve složité nabídce matrací na internetu. U nás najdete matrace za nejlepší cenu a s prémiovým servisem.

Zjistit více
Rozumíme spánku

Nechte si zdarma poradit

Nebojte se ozvat, rádi vám poradíme. Jsme tu pro vás, garantujeme férový přístup a žádný stres při výběru, jak to bývá u konkurence.

Poraďte se s námi
30 nocí na vyzkoušení matrace

30 nocí na vyzkoušení

Potřebujte ještě poslední argument? Každou matrací si můžete vyzkoušet na 30 dní a poté vyměnit, pokud vám nebude vyhovovat.

Více informací