Hledáte kvalitní a přitom levné matrace? Už nemusíte!

Naše společnost Matrace Matex patří ke špičce v oblasti matrací na českém trhu. Nabízíme pouze kvalitní a prověřené matrace, které procházejí zátěžovými testy. Jejich kvalita je zaručena a certifikována!

U nás si matraci vybere opravdu každý. Nabízíme levné matrace, pro nenáročné zákazníky. Tyto matrace jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů (pěn Flexifoam), mají ruzné tuhosti ložných ploch a obsahují i anatomické masážní zóny. Některé matrace obsahují navíc i velice kvalitní Visco paměťovou pěnu.

V naší nabídce tak můžete najít velice oblíbené matrace Raketa, na které je momentálně sleva 58% a tím se řadí mezi nejlevnější matrace. Jsou vyrobeny z velmi kvalitních pěn, s masážní profilací. Můžete si vybrat i mezi různými velikostmi od 14cm až po 20cm.

Na výběr máte matrace od základních rozměrů jednolůžka 80x200 až po klasické dvojlůžkové matrace 140x200 až po 180x200 nebo 200x200 cm.

Všechny naše matrace Vám dovezeme až k Vám domů a to zcela zdarma! Navíc ke každé matraci dáváme hodnotné dárky - kvalitní polštářky a polštáře.

Kupte si jednu z našich matrací a spěte jako v pohádce.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Proč nakupovat u nás Footer

Proč nakupovat u nás

Všechny benefity
Doprava zdarma

Doprava zdarma

ANO, doprava u nás je ZDARMA. Vyberte si matraci, a my je vám dovezeme až do domu. Jednoduše, bezpečné doručení profesionální kurýrní službou.

Zjistit více
Nejlepší ceny na internetu

Kvalita za nejlepší cenu

Přestaňte tápat ve složité nabídce matrací na internetu. U nás najdete matrace za nejlepší cenu a s prémiovým servisem.

Zjistit více
Rozumíme spánku

Nechte si zdarma poradit

Nebojte se ozvat, rádi vám poradíme. Jsme tu pro vás, garantujeme férový přístup a žádný stres při výběru, jak to bývá u konkurence.

Poraďte se s námi
30 nocí na vyzkoušení matrace

30 nocí na vyzkoušení

Potřebujte ještě poslední argument? Každou matrací si můžete vyzkoušet na 30 dní a poté vyměnit, pokud vám nebude vyhovovat.

Více informací