Za okny čím dál častěji svítí slunce, příroda se probouzí k životu, ale vy byste nejraději celý den strávili v posteli? A když už se vám to poštěstí, třeba o víkendu, tak se stejně cítíte unavení a celí rozlámaní? Pravděpodobně se o vás pokouší jarní únava! Nenechte si tak snadno zkazit radost z příchodu jara a zapojte proti ní všechny zbraně!

Dopřejte si vydatný a zdravý spánek

Vaše únava možná ale vůbec nesouvisí s jarem. Příčinu nedostatku energie hledejte nejdříve ve vaší ložnici! Spíte na staré proleželé matraci? Pak se nesmíte divit, že se celou noc převalujete, ráno vás bolí celé tělo a nechce se vám do práce!

Dobře se vyspíte pouze na kvalitní matraci, která se přizpůsobí tvaru vašeho těla. Během noci díky tomu nebudete tak často měnit polohu, a spánek proto bude klidnější. A proč je vlastně vydatný spánek tak důležitý?

Zajišťuje správné fungování všech tělesných procesů.

  • Posiluje paměť a pomáhá třídit myšlenky.
  • Zvyšuje odolnost těla.
  • Pomáhá předcházet vážným onemocněním.

A to už za investici do nové matrace stojí, nemyslíte? 

Vybírejte si lépe, co jíte a pijete

S jarní únavou dobře zabojujete i pomocí vhodného jídla a pití. Některé potraviny totiž tělo zatěžují natolik, že má až příliš práce s jejich trávením, natož aby zvládalo další činnosti. Vyhněte se tedy těžkým tučným jídlům, sladkostem a výrobkům s vysokým obsahem kofeinu! 

A čeho si naopak v jarním období dopřát neomezené množství?

Před přípravou jídla se stačí zamyslet, kolik v něm najdete vitaminů a minerálů, ze kterých bude mít vaše tělo probouzející se ze zimního spánku radost. Pak vám třeba i mrkev bude více chutnat!

 

matrace-matex-aktualni-nabidka

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Proč nakupovat u nás Footer

Proč nakupovat u nás

Všechny benefity
Doprava zdarma

Doprava zdarma

ANO, doprava u nás je ZDARMA. Vyberte si matraci, a my je vám dovezeme až do domu. Jednoduše, bezpečné doručení profesionální kurýrní službou.

Zjistit více
Nejlepší ceny na internetu

Kvalita za nejlepší cenu

Přestaňte tápat ve složité nabídce matrací na internetu. U nás najdete matrace za nejlepší cenu a s prémiovým servisem.

Zjistit více
Rozumíme spánku

Nechte si zdarma poradit

Nebojte se ozvat, rádi vám poradíme. Jsme tu pro vás, garantujeme férový přístup a žádný stres při výběru, jak to bývá u konkurence.

Poraďte se s námi
30 nocí na vyzkoušení matrace

30 nocí na vyzkoušení

Potřebujte ještě poslední argument? Každou matrací si můžete vyzkoušet na 30 dní a poté vyměnit, pokud vám nebude vyhovovat.

Více informací