Budíte se často rozlámaní a nevyspalí? Trávíte velkou část noci převalováním a hledáním nejpohodlnější polohy? Na vině může být vaše matrace. Starší proleželé nebo nové - nevhodně tuhé matrace vašemu tělu neumožní skutečně odpočívat, regenerovat. Zárukou zdravého spaní jsou moderní matrace z paměťové pěny.

Matrace, která se vám přizpůsobí

Línou (nebo také paměťovou) pěnu vynalezli vědci v NASA pro potřeby kosmonautů. Materiál pak přebraly firmy na výrobu zdravotnických pomůcek a matrací.
Takzvaná viscoelastická pěna dokáže díky jedinečné buněčné struktuře měnit svůj tvar a tvrdost, matrace z líné pěny tedy po ulehnutí přesně opíše křivky vašeho těla a nebude vás nikde tlačit.

Pohodlný spánek - zdravý spánek

Spánek v nepřirozených polohách zbytečně namáhá vaše klouby i záda. To může vést až k bolestivému tuhnutí zádového a šíjového svalstva. Spánek na paměťové pěně je proto ideální prevencí problémů se zády a krční páteří.
Na matracích z líné pěny zůstane vaše páteř v přirozené poloze, v ramenou a bocích se nebudete muset nijak kroutit, protože matrace pod nimi dostatečně změkne. Vaše tělo bude úplně uvolněné, svaly si po náročném dni konečně odpočinou.

Zasněte se na nové matraci

Ničím nerušený spánek je navíc mnohem vydatnější a hlubší než polospánek s neustálým převalováním. Díky pohodlné a správné poloze se dosáhnete v průběhu noci potřebné délky nejhlubších fází spánku.
A vaše tělo si opravdu odpočine.

Zažijte tu nejvyšší kvalitu spánku na vlastní kůži na matracích CUREM, nebo využijte akční nabídku matrací s BIO-visco pěnou FOX 1+1 a FRODO 1+1!

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Proč nakupovat u nás Footer

Proč nakupovat u nás

Všechny benefity
Doprava zdarma

Doprava zdarma

ANO, doprava u nás je ZDARMA. Vyberte si matraci, a my je vám dovezeme až do domu. Jednoduše, bezpečné doručení profesionální kurýrní službou.

Zjistit více
Nejlepší ceny na internetu

Kvalita za nejlepší cenu

Přestaňte tápat ve složité nabídce matrací na internetu. U nás najdete matrace za nejlepší cenu a s prémiovým servisem.

Zjistit více
Rozumíme spánku

Nechte si zdarma poradit

Nebojte se ozvat, rádi vám poradíme. Jsme tu pro vás, garantujeme férový přístup a žádný stres při výběru, jak to bývá u konkurence.

Poraďte se s námi
30 nocí na vyzkoušení matrace

30 nocí na vyzkoušení

Potřebujte ještě poslední argument? Každou matrací si můžete vyzkoušet na 30 dní a poté vyměnit, pokud vám nebude vyhovovat.

Více informací