Myslíte si, že čím víc vážíte, tím zákonitě musíte mít i tvrdší postel? Vyvedeme vás z omylu, protože takhle tomu být vůbec nemusí. I když možná vážíte nějaké to kilo navíc, nechtěli byste večer odpočívat a spát v měkoučké posteli, jejíž matrace se vytvaruje přesně podle křivek vašeho těla a uloží vás do příjemné polohy tak, aby odpočívalo celé tělo i duše?

I lidi s pár kilogramy navíc mohou spát na měkké matraci

Pryč jsou doby, kdy osobám s vyšší hmotností byly doporučovány pouze tuhé matrace. Mezi lidmi tento názor sice stále přežívá, ale neustálý vývoj a s ním rostoucí kvalita nově vzniklých materiálů a technologií tento mýtus pomalu boří.

  • Důkazem jsou tomu např. viscoelastické pěny vysoké objemové hustoty CuremfoamTM, které se používají pro výrobu luxusních matrací Curem.

Jak je to možné?

 

Fungují tak, že v jádru matrací Curem najdete robustní nosné jádro ze studené viscoelastické pěny, která nese celou váhu člověka, zatímco na povrchu leží líná pěna. Ta se po zahřátí dokáže dokonale vytvarovat přesně podle jednotlivých částí těla. Vaši páteř uloží do optimální polohy, aby došlo k naprostému uvolnění, klouby a svaly si odpočinou, zregenerují se.

  • Speciálním nástřikem těchto pěn vytváří matrace velmi odlehčující pocit, který vás uvede až do stavu „beztíže“.
  • Tyto špičkové materiály nové generace dodávají matraci ty nejlepší anatomicko-ortopedické vlastnosti a jsou zárukou větší odolnosti, dlouhé životnosti (poskytujeme regresivní záruku až 10 let na jádro matrace!).

Z naší nabídky si vybere každý

Když byste chtěli sáhnout po levnějších matracích (často bývají v akci 1+1 zdarma), jsou to právě ty, u kterých je vyšší nosnost zabezpečena vyšší tuhostí - použitím kokos-latexové desky nebo pěny vysoké tuhosti. Ale nebojte se, pokud nemáte žádné zdravotní potíže, vyspíte se na nich také dobře. Jen musíte počítat s nižší elasticitou, která má vliv na výsledné ortopedické vlastnosti matrace.
Z naší nabídky vybíráme např.

  • matraci Romantika (nyní v akci 1+1 zdarma s jemným kašmírovým potahem a anatomickým polštářem)
  • matrace Forest (s unikátním ventilačním systémem AirForce, který zajistí dokonalou prodyšnost matrace, také v akci 1+1 zdarma)
  • matrace Bio Matylda (matrace s dobrými ortopedickými vlastnostmi a nosností až 170 kg!)

 

POZOR! Obzvláště u matrací XXL je zapotřebí věnovat dostatek pozornosti i vhodnému podkladu. Vždy záleží na vlastnostech a konstrukci konkrétní matrace. Vyšší zatížení snese např. polohovací laťkový roštFlex XXL.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Proč nakupovat u nás Footer

Proč nakupovat u nás

Všechny benefity
Doprava zdarma

Doprava zdarma

ANO, doprava u nás je ZDARMA. Vyberte si matraci, a my je vám dovezeme až do domu. Jednoduše, bezpečné doručení profesionální kurýrní službou.

Zjistit více
Nejlepší ceny na internetu

Kvalita za nejlepší cenu

Přestaňte tápat ve složité nabídce matrací na internetu. U nás najdete matrace za nejlepší cenu a s prémiovým servisem.

Zjistit více
Rozumíme spánku

Nechte si zdarma poradit

Nebojte se ozvat, rádi vám poradíme. Jsme tu pro vás, garantujeme férový přístup a žádný stres při výběru, jak to bývá u konkurence.

Poraďte se s námi
30 nocí na vyzkoušení matrace

30 nocí na vyzkoušení

Potřebujte ještě poslední argument? Každou matrací si můžete vyzkoušet na 30 dní a poté vyměnit, pokud vám nebude vyhovovat.

Více informací