Hledáte matraci pro sebe a pro partnera? Akce matrace 1+1: kupte jednu a druhou máte zdarma

Pokud se rozhodujete koupit novou matraci, využjte naší nabídky: akce matrace 1+1 s dopravou a hodnotným dárkem zdarma. Za cenu jedné matrace dostanete druhou matraci zdarma! Tato nabídka platí pouze pro rozměry jednolůžka, tedy pro rozměry např. matrace 80x200 nebo matrace 100x200.

Pokud byste rádi matraci 120x200 a větší, dostanete 50% slevu! Tedy například matraci 140x200 nebo 180x200 dostanete za polovinu.

Matrace v akci 1+1 nabízíme širokou škálu materiálů, od pěnových matrací, taštičkových až po ty nejkvalitnější materiály z řady Curem či Spirit. U nás si vybere opravdu každý.

Oddělené matrace 1+1 mají celou řadu výhod. Potahy jednotlivých matrací se dají prát jednotlivě, navíc, všechny potahy jsou dvojdílné. Každá matrace má jinou tuhost na ložných plochách, takže Vy můžete spát na tvrdší a Váš partner si matraci otočí a bude spát na měkčí straně. Navíc manipulace je o dost jednodušší, než s rozměrnými matracemi.

V naší nabídce najdete například nejprodávanější a nejoblíbenější matraci na českém trhu: Matrace Fox Classic či Fox Wellness v akci 1+1. Vynikající rodinné matrace s BIO pěnou. Pokud vyhledáváte komfort a zdravotní nezávadnost, jsou tyto matrace ideální volba.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Proč nakupovat u nás Footer

Proč nakupovat u nás

Všechny benefity
Doprava zdarma

Doprava zdarma

ANO, doprava u nás je ZDARMA. Vyberte si matraci, a my je vám dovezeme až do domu. Jednoduše, bezpečné doručení profesionální kurýrní službou.

Zjistit více
Nejlepší ceny na internetu

Kvalita za nejlepší cenu

Přestaňte tápat ve složité nabídce matrací na internetu. U nás najdete matrace za nejlepší cenu a s prémiovým servisem.

Zjistit více
Rozumíme spánku

Nechte si zdarma poradit

Nebojte se ozvat, rádi vám poradíme. Jsme tu pro vás, garantujeme férový přístup a žádný stres při výběru, jak to bývá u konkurence.

Poraďte se s námi
30 nocí na vyzkoušení matrace

30 nocí na vyzkoušení

Potřebujte ještě poslední argument? Každou matrací si můžete vyzkoušet na 30 dní a poté vyměnit, pokud vám nebude vyhovovat.

Více informací