matrace-matex-nadacni-fond-veroniky-kasakove

U nás v Matexu máme rádi dobré zprávy a dneska je ten den, kdy se o jednu takovou s vámi chceme podělit. To zprávou je, že dobrá věc se podařila!

Nadační fond Veroniky Kašákové nás oslovil s prosbou o spolupráci na jednom z jejich projektů. Tento fond se věnuje pomoci dětem kteří opouští dětské domovy a snaží se jim zlepšit jejich startovací pozici po tomto velkém kroku. 

Bylo nám radostí pomoci slečně Tereze, která takovým krokem prochází a aspoň malou drobností přispět k ulehčení této situací. 

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený NF Veroniky Kašákové (@nf_veronikykasakove)

 

Do budoucna jsme se rozhodli o zahájení projektu "Matex pomáhá". Několikrát do roka, ideálně s pomocí našich zákazníků, vybereme místa, kde rádi pomůžeme s dodáním matrací a zlepšením života dětem v dětských domovech nebo seniorům. 
mceclip0-3


matrace-matex-aktualni-nabidka

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Proč nakupovat u nás Footer

Proč nakupovat u nás

Všechny benefity
Doprava zdarma

Doprava zdarma

ANO, doprava u nás je ZDARMA. Vyberte si matraci, a my je vám dovezeme až do domu. Jednoduše, bezpečné doručení profesionální kurýrní službou.

Zjistit více
Nejlepší ceny na internetu

Kvalita za nejlepší cenu

Přestaňte tápat ve složité nabídce matrací na internetu. U nás najdete matrace za nejlepší cenu a s prémiovým servisem.

Zjistit více
Rozumíme spánku

Nechte si zdarma poradit

Nebojte se ozvat, rádi vám poradíme. Jsme tu pro vás, garantujeme férový přístup a žádný stres při výběru, jak to bývá u konkurence.

Poraďte se s námi
30 nocí na vyzkoušení matrace

30 nocí na vyzkoušení

Potřebujte ještě poslední argument? Každou matrací si můžete vyzkoušet na 30 dní a poté vyměnit, pokud vám nebude vyhovovat.

Více informací