Máte pár kilo navíc a špatně se vám v noci spí? Pak vaše matrace pravděpodobně neposkytuje dostatečnou oporu a měli byste se porozhlédnout po takové, která odolá i zvýšenému tlaku. Vyberte si jednu z našich XXL matrací, které mají nosnost až 170 kg, takže se na nich pohodlně vyspí i opravdu těžké váhy!

Kromě nosnosti je důležitá i tuhost matrace

Jak stará je vaše matrace? Pokud je to více než deset let, její materiál už nedokáže držet tvar a matrace je v některých místech proleželá. Spánek na takové matraci je přirozeně nepohodlný i nezdravý, protože páteř se při něm ohýbá do nepřirozených úhlů.

Na co dbát při výběru nové matrace, pokud máte vyšší hmotnost?

  • Nosnost matrace by měla být pro jistotu ještě o 20 kilo vyšší než je vaše váha.
  • Volte matrace s vyšším stupněm tuhosti, poskytnou vám lepší oporu.
  • Dopřejte si dostatečnou délku a šířku matrace, která vám umožní pohodlné převalování.

Matrace s vyšší nosností najdete v naší sekci XXL matrace! 

Zvolte partnerskou matraci a vyberte si ložnou plochu

Pořizujete rovnou dvě nové matrace a nemůžete se se svojí polovičkou shodnout na tuhosti matrací? Máte každý jiný typ postavy, takže si nemůžete pořídit dvě stejné matrace? Nedělejte kompromisy a pořiďte si dvě partnerské matrace, které mají každou ložnou plochu jinak tuhou!


Pokud hledáte levnější variantu XXL matrace, pořiďte si matraci BODY s nosností 140 kg a střední tuhostí. Ta je pro svou odolnost velmioblíbená v ubytovacích zařízeních a nyní k ní dostanete anatomický polštář jako dárek.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Proč nakupovat u nás Footer

Proč nakupovat u nás

Všechny benefity
Doprava zdarma

Doprava zdarma

ANO, doprava u nás je ZDARMA. Vyberte si matraci, a my je vám dovezeme až do domu. Jednoduše, bezpečné doručení profesionální kurýrní službou.

Zjistit více
Nejlepší ceny na internetu

Kvalita za nejlepší cenu

Přestaňte tápat ve složité nabídce matrací na internetu. U nás najdete matrace za nejlepší cenu a s prémiovým servisem.

Zjistit více
Rozumíme spánku

Nechte si zdarma poradit

Nebojte se ozvat, rádi vám poradíme. Jsme tu pro vás, garantujeme férový přístup a žádný stres při výběru, jak to bývá u konkurence.

Poraďte se s námi
30 nocí na vyzkoušení matrace

30 nocí na vyzkoušení

Potřebujte ještě poslední argument? Každou matrací si můžete vyzkoušet na 30 dní a poté vyměnit, pokud vám nebude vyhovovat.

Více informací