Otázku: „Kam uskladnit sezónní věci?“ pravděpodobně řeší každý z nás. Málokdo má takové štěstí, že může neomezeně využívat velkou půdu, šatnu nebo jiné skladovací prostory. Proto se využívá každičkého volného místa včetně postele. Jenomže jak zajistit dostatečnou prodyšnost a snadný úklid? Poradíme vám.

Vyberte si ze dvou variací

Úložný prostor pod postelí je výtečná a praktická věc. Můžete tam schovat sezónní oblečení, staré hračky, nepotřebné přikrývky nebo někdy i vánoční dárky trpělivě čekající na Štědrý večer. Existují dvě varianty:

  • Úložné prostory v podobě samostatných vysouvacích boxů, pro snadnou manipulaci jsou většinou vybaveny kolečky. Jejich velkou nevýhodou je, že se v nich usazuje prach a drobné nečistoty, kvůli luxování je musíte celé vysunovat.
  • Další možnost nabízí úložné prostory pod lamelovými rošty, jsou pevnou součástí postele. Musí být dostatečně odvětrávány, aby zbytečně nezadržovaly vlhkost.

Elegance, vzdušnost, praktičnost – to je postel Ellen

Zamlouvá-li se vám spíše druhá varianta, seznamte se novinkou v naší nabídce – postelí Ellen.

  • Vyrábí se z masivního bukového dřeva o tloušťce 4 cm (rám) a 2 cm (výplň), které je možné namořit do 11 různých odstínů tak, aby postel ladila s vaší ložnicí. Má atraktivní moderní design.
  • Oproti jiným má postel Ellen pevné dno a její úložný prostor je zvýšený. Nedosahuje až na podlahu, což umožňuje velmi snadnou údržbu. Působí vzdušněji a elegantněji.

Problém s odvodem vlhkosti řeší lamelový rošt Optima SIDE s bočním výklopem. Jeho bezpečnou podpěru zajišťují plynokapalinové vzpěry, které znáte třeba z pátých dveří vašeho automobilu. Výšku kování pro uložení roštu lze na bočnici postele nastavit tak, aby se vám opravdu dobře vstávalo. Lamelové rošty navíc umocňují ortopedické vlastnosti matrace, takže se vám bude spát velmi pohodlně.

  • Jsou-li častými návštěvníky vaší postele děti, nechte si pro jejich větší bezpečnost zakulatit hrany.
  • Postel dodáváme ve standardních rozměrech 90x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm, ovšem pokud vám nevyhovují, nechte si ji rozšířit na 200 cm nebo prodloužit na 210 či 220 cm.

Postel Ellen vyřeší vaše problémy s nedostatkem úložného prostoru a stane se dominantou vaší ložnice. V kombinaci se správnou matrací se vám na ní bude skutečně dobře spát.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Proč nakupovat u nás Footer

Proč nakupovat u nás

Všechny benefity
Doprava zdarma

Doprava zdarma

ANO, doprava u nás je ZDARMA. Vyberte si matraci, a my je vám dovezeme až do domu. Jednoduše, bezpečné doručení profesionální kurýrní službou.

Zjistit více
Nejlepší ceny na internetu

Kvalita za nejlepší cenu

Přestaňte tápat ve složité nabídce matrací na internetu. U nás najdete matrace za nejlepší cenu a s prémiovým servisem.

Zjistit více
Rozumíme spánku

Nechte si zdarma poradit

Nebojte se ozvat, rádi vám poradíme. Jsme tu pro vás, garantujeme férový přístup a žádný stres při výběru, jak to bývá u konkurence.

Poraďte se s námi
30 nocí na vyzkoušení matrace

30 nocí na vyzkoušení

Potřebujte ještě poslední argument? Každou matrací si můžete vyzkoušet na 30 dní a poté vyměnit, pokud vám nebude vyhovovat.

Více informací