Hledáte levné matrace? Matrace 1+1 je ideální volba.

Každý si zaslouží spánkový komfort, a proto jsem pro Vás připravili akci matrace 1+1 zdarma. Tedy kupte jednu matraci a druhou dostanete úplně zadarmo. Akce matrace 1+1 platí pouze pro typické rozměry jednolůžka, tedy do rozměru 100x200cm. Větší rozměr nakoupíte s 50% slevou!

Matrace 1+1 mají spousty výhod. Manipulace se dvěma menšími matracemi je značně jednodušší, něž stěhování jedné velké matrace. Především pružinové či taštičkové matrace jsou těžké. Matrace s kokosovými vlákny špatně skladovatelné. Navíc jednotlivé potahy matrací od potahů rozměrných matrací se dají jednoduše prát. Nemusíte tak nosit velké potahy do čistírny.

Přechod mezi oběma matracemi je nepatrný a komfortu nijak nevadí, takže se nemusíte obávat.

Matrace 1+1 využívají hlavně partneři, protože se většinou jedná o tzv. partnerské matrace. Tedy každá matrace má jinou tuhost ložných ploch. Pouhým otočením si zvolíte tuhost, která Vám nejvíce vyhovuje. Partner si tedy může ležet na měkčí matraci, zatímco vy využijete tvrdší matraci.

Dopravu opravdu řešit nemusíte. Všechny naše matrace dodáváme zcela zdarma. Navíc ke každé matraci nebo k setu matrací 1+1 dostanete hodnotný dárek v podobě polštáře. Vyberte si jednu z našich matrací 1+1.

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Proč nakupovat u nás Footer

Proč nakupovat u nás

Všechny benefity
Doprava zdarma

Doprava zdarma

ANO, doprava u nás je ZDARMA. Vyberte si matraci, a my je vám dovezeme až do domu. Jednoduše, bezpečné doručení profesionální kurýrní službou.

Zjistit více
Nejlepší ceny na internetu

Kvalita za nejlepší cenu

Přestaňte tápat ve složité nabídce matrací na internetu. U nás najdete matrace za nejlepší cenu a s prémiovým servisem.

Zjistit více
Rozumíme spánku

Nechte si zdarma poradit

Nebojte se ozvat, rádi vám poradíme. Jsme tu pro vás, garantujeme férový přístup a žádný stres při výběru, jak to bývá u konkurence.

Poraďte se s námi
30 nocí na vyzkoušení matrace

30 nocí na vyzkoušení

Potřebujte ještě poslední argument? Každou matrací si můžete vyzkoušet na 30 dní a poté vyměnit, pokud vám nebude vyhovovat.

Více informací