GARANCE DODÁNÍ DO VÁNOC Objednejte do 14.12. a mějte matraci pod stromeček :-)Prodejny Most a Kladno otevřeny i o soboty a adventní neděle Více ZDE

Jaké jsou nejčastější problémy v ložnici a jak je řešit?

Jaké jsou nejčastější problémy v ložnici a jak je řešit?

Na internetu se můžete dočíst v různých článcích, jak by měla vypadat ideálně uspořádaná ložnice. Co ale dělat, když máte pocit, že se vám do ložnice pomalu nevejde ani noční stolek? Řešení zajisté existuje a my jsme vybrali 4 nejčastější problémy, které se týkají českých ložnic a jejich řešení.

 

1. problém: V ložnici je málo světla

Máte v ložnici malé okno, stromy před okny nebo orientované špatným směrem? To vše může být důvodem, proč máte v ložnici málo světla. Tím se ale netrapte! Pro spánek je důležité hlavně ticho a tma. Pokud máte v ložnici opravdu značnou tmu, vyměňte žaluzie za lehčí závěsy, které propustí více denního světla. Dobře poslouží i kvalitní lampičky.

 

2. problém: Není místo na noční stolek

Chtěli byste odložit rozečtenou knihu, budík, nebo sklenici vody na noční stolek, ale prostor v ložnici vám to neumožňuje? Doporučujeme odsunout postel od zdi a instalovat širší polici mezi čelo postele a zeď. Instalaci poličky nad postel nedoporučujeme, měli byste pocit, že vám každou chvíli spadne na hlavu a klidný spánek by vám to moc nepřineslo.

 

3. problém: Málo místa kolem postele

Zde může nastat problém jako u nočního stolku. Zkuste přestavit ložnici nebo zvážit pořízení menší postele s úložným prostorem, do které můžete dát věci například z komody, co máte v ložnici, a tím odstranit přebytečný kus nábytku.

 

4. problém: Nepořádek v ložnici

Máte v ložnici příliš mnoho věcí, které vám způsobují nepořádek? Přebytečné věci jako plyšáci, dekorační předměty a další věci v ložnici být vůbec nemusí. Odstraněním těchto předmětu se zbavíte nejen prachu, ale i vzteku jen co do ložnice vstoupíte. Heslo méně je více pro ložnici platí dvojnásob. Zainvestujte raději do kvalitního vybavení jako je postel, matrace a lůžkoviny.