Zdravotní matrace

Matrace Matex ... protože dobře spát je tak skvělé...

V prodejnách MATEX nabízíme české MATRACE, postele, rošty, lůžkoviny, matrace v akci 1+1 zdarma, polštáře a přikrývky, anatomické polštáře, povlečení, dětské postýlky a další sortiment pro vybavení ložnice. Naše ložnicové studio v Praze, Revoluční 28, uspokojí i náročné zákazníky především sortimentem luxusních matrací značky CUREM. Rádi Vám odborně poradíme v našich prodejnách nebo na telefonu (733 647 990) při výběru vhodné zdravotní matrace s přihlédnutím k Vašim spánkovým zvyklostem, zdravotnímu stavu a dalším okolnostem. V rubrikách Poradna a Časté dotazy můžete najít užitečné informace, které výběr matrace usnadní.
Díky spolupráci s největším evropským výrobcem matrací (Hilding Anders a.s. - divize CZ) máme krátké dodací lhůty i u atypických rozměrů matrací.
V našich studiích zdravého spánku Vám naši zkušení prodejci pomohou vyřešit problémy bolestí zad, krční páteře, poruchy spánku a další zdravotní problémy, často způsobené nesprávným výběrem matrace (roštu) a také Vás mohou inspirovat k výběru které Vás těšit a poskytovat příjemnou relaxaci.

Chcete se na něco zeptat? Napište nám.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Odesláním společnost Matrace Comfort a.s. (Matrace Matex) zpracuje Vaše údaje za účelem vyřízení vaší žádosti na základě oprávněného zájmu. Proti tomuto zpracování můžete v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů podat námitku.